Arama Motoru
Ürünler
 

 
 

SERVİS

 
İstanbul Merkez

Abdi İpekçi Caddesi No:129, 34150
Bayrampaşa / İSTANBUL
Tel: 0 (212) 674 60 10 Faks: 0 (212) 577 08 36
E-posta: info@tezmak.com.tr

  SOS Acil Servis Formu Acil Servis Formu   Hizmet Değerlendirme Formu Hizmet Değerlendirme Formu

 

Tezmak Teknik Servis Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2000 yılının mayıs ayında Tezmaksan Şirketler Grubu’na bağlı olarak Tezmaksan tarafından satışı gerçekleştirilen CNC ve Konvansiyonel tazgahlara daha hızlı, daha düzenli ve daha profesyonel bir servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Kaliteli mühendis ve teknisyen kadrosu başta Almanya, Japonya ve Tayvan olmak üzere programlama, bakım ve uygulama eğitimlerine katılmışlardır.

Firmamız; 9 kişilik eğitim, 9 kişilik mekanik, 6 kişilik elektrik-elektronik, 3 kişilik özel makinalar,2 kişilik uygulama ve cad-cam bölümü ile ofis içi 6 kişilik servis destek departmanını bünyesinde barındıran İstanbul merkez ofisi başta olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa ve Konya illerinde yerleşik çalışan 12 kişilik teknik destek ekibiyle en hızlı servisi ve en yüksek kaliteyi geniş yedek parça ağıyla beraber profesyonel bir yaklaşımla Türkiye’nin her yerindeki siz sayın kullanıcılarımıza sunmaktadır.

Tezmak A.Ş. 01 Temmuz 2000 tarihi itibariyle dünya çapında işleme hassasiyeti ve kalitesiyle lider,talaşlı imalata yönelik çeşitli ebatlarda CNC torna, işleme merkezi, kayar otomat tezgahları üreten ve fabrika içi üretim hattı ile anahtar teslim (turnkey) projeler gerçekleştiren Türkiye’de yetkili tek servis ve teknik destek temsilciliğini yürütmektedir.