Arama Motoru
Ürünler
 

 
 

SEKTÖRLER

 
SEKTÖR - Ağır İş Makinaları
AĞIR İŞ MAKİNALARI

Tarım ve inşaat gibi ağır iş endüstrisi en zor durumlarda yeteri kadar sağlam hassas parçalar talep etmektedir. Toyoda'nın güçlü makinaları yüksek doğru ebat ve üstün yüzey rötuşu vermektedir. Toyoda makinaları en talepkar üretim koşullarında bile daha çok çalışma zamanı verirken daha az bakım istemektedir. Ekonomik otomasyon çözümleri yelpazesi üretim maliyetini düşürürken zamanında teslimatı arttırır.


 
SEKTÖR - Enerji
ENERJİ

Yeni verimli enerji üretme ve elde etme yolları enerji endüstrisi için üretim parçalarının satış siparişi sayesinde sürekli yenilik ister. Hiçbir zaman değişmeyen tek şey vardır, o da gün içi ve gün dışında en zorlu şartlarda hassas sağlam parçalara ihtiyacın olmasıdır.

Toyoda makinalarının sağlam yapısı enerji parça üretiminde yüksek uygunluk sağlamakta ve yüksek hassasiyet ebatları ve üstün yüzey rötuşuna katkıda bulunur. Toyoda makinaları en talepkar üretim koşullarında bile daha çok çalışma zamanı verirken daha az bakım istemektedir.


 
SEKTÖR - Havacılık
HAVACILIK

TEZMAK Makina ülkemizde hızla gelişmekte olan havacılık ve savunma sanayine kritik parçaların hassas ve imalat sürelerini kısaltan otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Toyoda makina teknolojisi ve uzmanlığımız sayesinde kaliteden ödün vermeden yüksek miktarda parça üretir.


 
SEKTÖR - Kalıp İmalatı
KALIP İMALATI

Giderek artan ve karmaşık problemlerle karşı karşıya olan Kalıp imalatçılarına güçlü destek sağlamak amacıyla ürün yelpazesine, Tayvan, Japonya'nın bilinen dünya markalarını kazandırmaya devam etmektedir.

Ayrıca kalıp imalatı yapan müşterilerine, işleme ile ilgili çalışmalarına çözümler sunabilmek amacıyla, bütünleşmiş bir imalat sistemi kurarak müşterilerinin kalıp imalatına tamamıyla destek vermek ve kalıp işleme konularında ki her çeşit problemini çözmek üzere demo kesimleri ve ilgili araştırmaları da yapmaktır.


 
SEKTÖR - Makina İmalatı
MAKİNA İMALATI

Makine imalat sektörü, tüm diğer sektörlere makina veren ve imal ettiği makinalarla, uyguladığı yeni teknolojiler ile bu sektörlerin verimliliğinin artmasına katkı sağlayan bir sektördür. Isıtma havalandırma dahil, otomotiv, medikal, kalıp gibi bir çok maksatla kullanım imkanı olan ve bunun yanı sıra, donanımı da imal eden makine imalat sektörüne, sağlanacak her tür destek, diğer sektörleri için de büyük önem taşımaktadır.

Tezmak Makine ürün yelpazesinde çoğunlukla makine imalat sektörüne yönelik her türlü parçaların imalatı için Toyoda, FPT, SNK, Emag ve diğer markalarımız önerilmektedir.


 
SEKTÖR - Medikal
MEDİKAL

Medikal parça ve ürün imalatları yüksek üretebilirlik ve Hassasiyet gerektirmekle birlikte Komplex ve küçük boyutlu parçaların imalatı bilgi ve beceri gerektirir, Tezmak Makina bilgi ve tecrübesini Müşterilerine sunarak yüksek kaliteli ve hassas ürününün imalatını daha hızlı ve düşük maliyetli elde etmesine yardımcı olur.


 
SEKTÖR - Otomotiv
OTOMOTİV

TEZMAK Makina yılların vermiş olduğu Know-How tecrübesi ve Ürün yelpazesinde bulunan Dünya Markalarıyla Otomotiv sektörüne her türlü iş parçası için en kıssa sürede ve en hassas imalat çalışmaları sunmaktadır.


 
SEKTÖR - Tarım Aletleri
TARIM ALETLERİ