Arama Motoru
Ürünler
 

 
 

HAKKIMIZDA

 

Firmamız, Tezmaksan Şirketler grubuna bağlı olarak, grup şirketlerince satılan tezgahların servisini profesyonel olarak vermek için 2000 yılında kurulmuştur.

Tamamı mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuz, CNC ve Üniversal tezgah servis konularında yurtdışı ve yurtiçi eğitimlerinden geçmiştir. Standart ürün satma politikasından ziyade müşterilerinin üretim problemlerine çözüm üretebilmek firmamızın birinci gayesi olmuştur.

Tezmaksan 15.000 m2'lik satış ve servis binasının yanı sıra İzmir, Ankara, Bursa ve Konya'da satış ve servis teşkilatlarıyla sanayicilere hizmet vermektedir. Tamamı mühendislerden oluşan satış kardomuz ise ideal makine seçiminde müşterilerimize ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Servis mühendisimiz makinenin satışından sonra etkin kullanımı için yerinde eğitimler vermektedir.

Bunun yanında 2000 yılı içerisinde Çatalca Serbest Bölgesi'nde 8.000 m2'lik depo ve sergi alanını da hizmete sokarak sanayicimize daha kısa zamanda makine temini, dolayısı ile ihracat projelerinde derhal üretime başlayabilme olanağı sağlamıştır. Eğitim salonlarımız müşterilerimize ve katılan tüm sanayicilerimize ilgili kişiler tarafından, ücretsiz eğitim ve seminerler verilmektedir. Müşterilerimizin yapacakları üretim için makine yatırımından önce demo kesimi yapılabilmesi ve dolayısı ile alacağı ürünü almadan test edebilme olanağı sağlanmaktadır.


 
TOYODA
Makine Dünya Devi JTEKT Corporation - Toyoda

1921 yılında Koyo Seiki Cop. ünvanıyla kurulan, 1938 yılı itibariyle sırasıyla Kokubu, Tokushima (1963), Tokyo Fabrikası (1969), Kagawa (1975) ve diğer fabrikalarını kuran; 1963 yılı itibariyle de merkez ofislerini açmaya başlıyan firma, dünya çapındaki servis, satış ve hizmet anlayışı, yılda 1,017,071 milyon yen cirosu ve 33,000 çalışanı ile otomotiv, enerji, savunma sanayi sektörlerine hizmet vermektedir.


 
BIGLIA
BIGLIA

1958 yılında kurulan ve kendini sürekli geliştirerek İtalyan CNC torna ve tornalama merkezleri üreticileri arasında lider komuna gelen Biglia, 160 kişilik ekibiyle sanayi sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.


 
BROTHER
Brother

Brother yenilikçi ürün anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle yüzyıldan uzun süredir, seçkin bir marka olarak ün kazanmıştır. 1908’de kurulmuş bir Japon şirketi olan Brother’ın 19 üretim tesisi ve farklı bölgelerdeki 41 ülkede faaliyet gösteren 43 satış şirketi vardır.


 
EMAG
EMAG

EMAG grup, 1867 yılında demir döküm ve mühendislik alanlarında Bautzen, Saksonya’da kurulmuştur. 1952 yılında Württemberg'de torna ve özel amaçlı makineler üretmek için de bir yer daha açmış, 1969'da da Salach’Ta bugünkü grup merkezine taşınmıştır. EMAG bugün Salach'ta 1650 çalışanı, 160 stajyeri, 2 üretim ve 9 teknoloji şirketi ile 10.350 m²'de üretimine devam etmektedir.


 
FPT
FPT

1969 yılında kurulan FPT Industrie S.P.A, kurulduğu günden bu güne CNC Freze ve Bohrwerk (Delik İşleme) tezgâhları imalatı yapmaktadır. Makine ekipmanları, her türlü yedek parça, kalıp, otomotivden havacılık, enerji sanayinden tarıma kadar çok çeşitli sektörlerde kullanılabilen makineler üreten FPT, Castel, Ronin, Spirit, Tessen, Dino, DinoMax, Area, M-Arx, Stinger, Raid, Verus gibi model isimleriyle 1.5m X ekseninden 40m X ekseni hareketine, sabit ...


 
Mitsui Seiki
Mitsui Seiki

Dünya çapındaki üreticiler ve üst düzey tedarikçiler için karmaşık parçaların işlenebilmesi amacıyla 5 eksen işleme merkezlerinin geliştirilmesi konusunda lider bir marka olan Mitsui Seiki, bugün 570 çalışanı ve 165.000 metrekarelik fabrikası ile havacılık ve uzay sanayi, otomotiv, enerji ve ulaşım sektörlerine hizmet vermektedir.


 
SNK
SNK

1949 yılında 25 milyon yen sermaye ile kurulan ve dünyanın önde gelen makine üreticileri arasında yer alan SNK; tasarımları, üretimi ve kullandığı teknolojisi ile müşterilerine en mükemmeli sunmaya devam ediyor.


 
Takamaz
Takamatsu Machinery Co.

Sektörde 60 yılı tamamlamış olan Takamatsu Machinery Co., Ltd. firması Japonya’da kurulu 3 ayrı fabrikasında 3 çeşit imalat yapmaktadır. Fabrikalarından birinde sadece CNC Tornalardan oluşan ürün gamındaki tezgahları üretmekte, diğerinde ise pens ayna ve benzeri bağlama ekipmanları ile robotik sistemler imal etmektedir.